GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kina 4647013
nr 464 7013
Kina
4 del, bla. 17-1800tal [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 16 april 2007
kl 17:43:18
1.000 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.600 kr
1.300 kr
1.600 kr